Recenze Electrolux

Ověřený zákazník Alza.cz Jarda

• Poměrně tichý
  • Obstojný sací výkon
  • Hezky vypadá
  • Odsává jen ta zadní polovina, vysunutá část není odvětrávaná a slouží pouze jako štít a prostor pro usazování mastnoty
  • Příliš velká předepsaná výška od sporáku, přestože tělo není plastové
  • Tlačítka ovládání jsou neprakticky umístěna a vypadají vskutku "levně" na to jak se produkt snaží na první pohled budit exluzivní dojem
  • Povrch je velmi náchylný na otisky prstů když vysouváte a zasouváte...

Od značky Electrolux jsem očekával vychytanější výrobek :(

Reakce značky Electrolux

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Vážíme si času, který jste jejímu zaslání věnoval. Je nám velmi líto, že máte výrobkem naší značky takovouto zkušenost a odsavač nenaplnil veškerá očekávání. Výsuvná část odsavače par je poměrně nízký díl a není technicky možné, aby tam byl umístěný motor nebo jiná funkční část samotného odsávání. Slouží k usměrňování stoupající páry a dosahu směrem k proudění odsávaného vzduchu. Můžeme Vás také ubezpečit, že použité materiály jsou léty prověřené a upraveny k co nejvyšší odolnosti a výsledné funkčnosti spotřebiče. Pevně věříme, že odsavač par bude i přesto sloužit pouze k Vaší spokojenosti. S pozdravem Tým Electrolux

Ověřený zákazník Jihočeské Elektro Rajka

Zakoupeno v Jihočeské Elektro

• Pekný vzhľad, vyhovujúce rozmery.
ELECTROLUX EDB 1730

ELECTROLUX EDB 1730

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

• přímo výrobce udává, že stačí používat vodu z vodovodu
  • žhaví rychle, oproti minulé žehličce možná až moc
  • i když žhaví hodně, tak se mi ještě nepřilepila
  • žhaví možná až moc oproti minulé žehličce - nedokážu posoudit jetli to tak je správně, musím si nastavit kolečko na míň, než jsem byl zvyklý
S-BAG Electrolux classic E201SM 12ks

S-BAG Electrolux classic E201SM 12ks

Ověřený zákazník kupcz.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 10. dubna 2024

Zakoupeno v kupcz.cz

Jednoduchá manipulace a odpovídající funkce.

Electrolux EUOC9GREEN

Electrolux EUOC9GREEN

Ověřený zákazník planeo.cz ID

Přidáno: 10. dubna 2024

Zakoupeno v planeo.cz

Tichý, velký akční rádius. Vybíral jsem typ, jehož příslušenství je kompatibilní s naším dosavadním vysavačem Electrolux, který odešel do věčných lovišť.

Electrolux EOC6H71X

Electrolux EOC6H71X

Anonym Anonym

Přidáno: 9. dubna 2024

• Nekvalitní materiál, po dvou rocích propálený plech nad topným horním tělesem. Rez padá do jídla.

Reakce značky Electrolux

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Je nám velmi líto, že máte s výrobkem naší značky takovouto zkušenost a nastala závada. Můžeme Vás však ubezpečit, že se nejedná o běžnou životnost a situaci u našich spotřebičů a koroze se při běžném používání zpravidla nevyskytuje.
Použité materiály jsou prověřené a upraveny k co nejvyšší odolnosti. Korozi může způsobit vlhkost uvnitř spotřebiče. Po dopečení je třeba nechat troubu s otevřenými dvířky dostatečně vyschnout. Při použití parního programu také setřít případnou zbytkovou vodu na dně trouby a provést sušení podle návodu. V případě potřeby je Vám také plně k dispozici naše Zákaznické centrum https://www.electrolux.cz... S pozdravem Tým Electrolux

Electrolux EW6SN347SI

Electrolux EW6SN347SI

Ověřený zákazník elektrospecialista Ověřený zákazník

Přidáno: 8. dubna 2024

(naposledy upraveno 8. dubna 2024)

Zakoupeno v elektrospecialista

• Užší pračka, ale přesto na obdivuhodných 7kg prádla
  • Dostatečný počet programů, u kterých je možná dodatečná regulace teploty, počtu otáček i doby trvání programu
  • Inteligentní pračka, u některých programů sama určí množství prádla
  • Maximální počet otáček 1400
  • Někdo oceňuje, že v pračce je invertní motor. Jako laik ale nedovedu ocenit jeho výhodu
  • Jednoduché ovládání
  • SensiCare Systém
  • Program pro alergiky
  • Programy na ovládacím panelu v angličtině, kdo ale není jazykově vybaven, tomu strejda Google hravě přeloží a pomůže
Electrolux PI92-4STN

• Praktický tvar
  • Velká nádoba na prach
  • Trefí do dokovací stanice
  • Aplikace je fajn, ale nefunguje na 100%
  • Nepozná některé kusy nábytku a zašprajcne se

Je to dobrý lux, od tý doby, co ho mám, tak prakticky jinak neluxuji. Co mě mrzí je to, že když vyjede do bytu na pravidelný úklid, tak se třeba sekne o sušák na prádlo nebo nohy u židlí. Tam se zablokuje a úklid pro něj skončil. Jinak má ale slušný výkon, prach luxuje solidně a jsem rád, že jen luxuje. Nemám rád ty roboty, co dělají vše a nic z toho není pořádně. Asi bych si ho koupil znovu. Koupil jsem ho ale asi za 7000 jako rozbalený, to je cena, kterou bych za něj dal.

Reakce značky Electrolux

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Vážíme si času, který jste jejímu zaslání věnoval. Na vývoji našich aplikací neustále pracujeme a děláme vše pro jejich vylepšení. Věříme, že s každou další aktualizací a vylepšením bude mobilní aplikace komfortnější. Skenování prostoru, rozeznávání předmětů nebo jejich výšky a rozeznávání jiných povrchů probíhá za pomoci 3D kamery umístěné v přední části vysavače, kterou je nezbytné čas od času vyčistit, jinak může být rozeznávací schopnost snížena. Doporučujeme tak ověřit, zda není místo znečištěné. Pohyb a vyhýbání se překážkám může také ovlivnit například ostré slunce, které svítí na podlahu místnosti apod. Pevně věříme, že vysavač bude dále sloužit pouze k Vaší plné spokojenosti. S pozdravem Tým Electrolux

ELECTROLUX EDB 1720

ELECTROLUX EDB 1720

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. dubna 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• Funguje, nerez je odolnější než keramika
  • Stejnou žehličku jsem měl několik let, pak se uvolnil kontakt kabelu, kvůli netypickému šroubu jsem se do žehličky nedostal a nemohl si to opravit.

Ověřený zákazník planeo.cz Jiřina

Přidáno: 4. dubna 2024

Zakoupeno v planeo.cz

• Výkonný vysavač za nízkou cenu s velkou výbavou.

Mám víc vysavačů, ale pytlíkový co nejlevnější se osvědčil nejvíce. U ostatních dá víc práce čištění vysavače než podlahy.

ELECTROLUX EW7TN13372C

ELECTROLUX EW7TN13372C

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Pepa

Přidáno: 3. dubna 2024

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Všechny funkce pracují jak mají spokojenost,kvalitu prověří čas, zatím vše ok.

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

BFG BFG

Přidáno: 3. dubna 2024

• integrované příslušenství
  • hmotnost
  • na pohled hezký vysavač
  • velmi špatná konstrukce zejména hadice a hubice
  • prakticky nevysává
  • hubice i teleskopická trubka jsou prakticky nepoužitelné signalizace plného sáčku nefunguje a permanentně drnčí při vysávání

Vysavač jsme zakoupili zejména kvůli značnce, která nás ale absolutně zklamala. Horší vysavač už byl jen Sencor, který vysával obodobně hrozně, Electrolux je lepší snad jen v tom, že při zapnutí nesmrdí, jako smrděl Sencor. Vysavač je vyroben již od pohledu méně "festovně", navíc plasty mají problém se statickým nábojem, hromadí se na nich díky nabíjení při vysávání chlupy, vlasy a prach, občas dostanete i ránu. Vysavač samotný trpí zejména nesmyslně vymyšleným a vyrobeným příslušenstvím, hadice, rukojeť jsou sice levné ale OK. Bohužel teleskopická trubka je velmi špatná, kdy se vysávané předměty mohou zachytit ve zúžujícím se průměru trubky, ta se poté ucpe. Je to přesně uprostřed a nedá se to vyndat. Obdobně funguje i hubice, která navíc špatně vysává, na koberci poskakuje, na hladké podlaze se naplno přisaje a nejde posunovat. Vrcholem je pak indikátor naplnění sáčku, který i při prvním zapnutí začal na nejnižší výkon drnčet (vibruje tam a zpátky, možná je to zmetek jen na nešem kusu). Celkově tedy vysavač vůbec nedoporučuji. Dávám 20% - jako celek je to podle mě nepoužitelné.

Reakce značky Electrolux

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Vážíme si času, který jste jejímu zaslání věnovali. Je nám velmi líto, že máte výrobkem naší značky takovouto zkušenost a vysavač nenaplnil veškerá očekávání. Vysavač má kombinovanou podlahovou hubici a podle povrchu je také třeba přepnout na hubici vysunutí kartáčků. Nastavení hubice je dobré podle potřeby změnit právě podle povrchu. Přizpůsobit je tomu ale také potřeba nastavený sací výkon. Nadměrné přisátí hubice k podlaze obvykle způsobí příliš vysoký výkon sání a zasunuté kartáčky hubice. Pro větší plochy koberců je také dobré zvážit speciální hubici s rotačním kartáčem, která je speciálně určená na hloubkové a pohodlné vysávání koberců: https://shop.electrolux.cz... V případě potřeby je Vám také k dispozici naše Zákaznické centrum: https://www.electrolux.cz... S pozdravem Tým Electrolux

Electrolux EF158

Electrolux EOH3H00BX

Electrolux EOH3H00BX

Ověřený zákazník Alza.cz Tomáš Kuboušek

Přidáno: 1. dubna 2024

(naposledy upraveno 29. dubna 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

• Vše funguje na výbornou, přesně podle popisu produktu.
  • Jednoduchá obsluha, troubu jsme koupili babičce, vyměnili jsme starou po 20ti letech a babi od té doby téměř nepřetržitě peče :-)
  • Pěkný design

Žádnou nevýhody jsme zatím nenašli.

Electrolux 1182327013

Electrolux 1182327013

Ověřený zákazník Nippon CEC s.r.o Karel

Přidáno: 1. dubna 2024

Zakoupeno v Nippon CEC s.r.o

měli vše co jsem potřeboval jako jediní na skladě....no a k tomu filtru-nějak se mi ztratil a tak jsem objednal nový

Set Electrolux EOD6P77WX + EHF6547FXK

Electrolux EPF61RR

Petronius II Petronius II

Přidáno: 29. března 2024

• Leda tak design
  • Špatně tvarovaná hubice.
  • Zarážka na nastavovací trubce po pár použitích přestala držet.
  • Slabý sací výkon.

Vyhozené peníze za tento produkt!
Špatně tvarovaná hubice - smetí pouze tlačí před sebou nebo se přisaje ke koberci a není možné s ní posouvat. Začne odskakovat a tím pádem opět nesaje. Trpím s tímto přístrojem už pár let a vždy mám sto chutí ho nacpat do popelnice...

Reakce značky Electrolux

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Vážíme si času, který jste jejímu zaslání věnoval. Je nám velmi líto, že máte výrobkem naší značky takovouto zkušenost a vysavač nenaplnil veškerá očekávání. Sáčkový vysavač PowerForce EPF61RR má kombinovanou podlahovou hubici a podle povrchu je třeba přepnout na hubici vysunutí kartáčků. Hubice a kartáč hubice jsou uzpůsobeny k tomu, aby nečistoty efektivně vysávaly a nedocházelo pouze k jejich posouvání. Přizpůsobit je tomu ale také potřeba nastavený sací výkon a přepnutí hubice. Posouvání nečistot obvykle způsobuje právě nadměrné přisátí hubice k podlaze. S pozdravem Tým Electrolux

Electrolux EHF 6547FXK

Electrolux EHF 6547FXK

Ověřený zákazník Alza.cz Dagmar

Přidáno: 29. března 2024

Zakoupeno v Alza.cz

jednoduché ovládání panelu, nemám co vytknout

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 28. března 2024